Terapie pentru copilasi

Thea ❤️ Fagadar Asociația Luthelo

Imi iubesc parintii, dar tensiunea din casa ma afectase foarte mult. Dupa ce a iesit din relatia cu tatal meu, mama a avut grija ca eu sa pot face terapie. Daca nu as fi avut parte de acele sedinte nu stiu ce s-ar fi ales de sufletul meu.

Erau lucruri pe care nu stiam sa le gestionez atunci emotional. Sunt lucruri pe care nici acum poate nu stiu. Dar cred cu tarie ca o mama nu ar trebui sa aiba grija ca nu isi poate permite sedintele de terapie pentru puii ei.

In 18 august e ziua mea! Implinesc 14 ani. Voi primi si buletin de fapte bune :) Vreau sa transform cadoul meu in 10 sedinte de terapie pentru un copil care are nevoie sa isi panseze sufletul.

Cu cat esti mai generos(a), cu atat pot sustine mai multe sedinte!

La multi ani, mie! La multi ani si voua ca sa puteti face multe fapte bune!

Vindecarea traumelor emotionale este esentiala pentru reluarea unei vieti normale, dar pretul unei sedinte de terapie poate sa le descurajeze pe cele care abia se descurca cu banii.

18 Aug 2020
La mulți ani, copil frumos! Bucurie să-ți fie sufletul!
18 Aug 2020
La mulți ani valoroși ,copil bun!
18 Aug 2020
La multe daruri inainte, dinspre si inspre tine, Thea!
15 Aug 2020
Te imbratisez cu drag, bravo pentru gest, Thea!
14 Aug 2020

11 Aug 2020
Sa fie cu folos si sanatate :)
Esti un copil minunat, Thea! <3
❤️
11 Aug 2020
Felicitări Thea! Experiența ta mă face să cred că la un moment dat și fetele mele vor fi bine! Vor ieși și ele puternice și învingătoare deși acum încercăm să depășim traumele lăsate de divorțul de un om abuziv. Ps:❤ Ai un suflet frumos!

Liliana

La mulți ani, copil frumos! Este minunat gestul tău!

Iulia G.

La multi ani inainte plini de aceeasi empatie si iubire, Thea!
08 Aug 2020
Draga Thea, Sunt foarte bucuroasa si fericita sa descopar un suflet asa frumos ca al tau. Minunat proiectul tau.Nu te cunosc personal insa gestul tau imi da senzatia ca te cunosc de o viata... Sunt recunoscatoare ca pot fi alaturi de tine in acest proiect. La multi ani, frumosi tie, la multi ani, faptelor bune!
07 Aug 2020

La multi ani!!!!!Felicitari pentru gest, esti o fata minunata

Te iubesc, pisico! <3
07 Aug 2020
La multi ani Thea! Sa ramai copilul minunat care esti, cu un suflet extrem de mare si sa te bucuri de familia minunata si de toti cei care iti sunt aproape!

Felicitări și Succes!
07 Aug 2020
La mulți ani fericiți, Thea!

06 Aug 2020
La multi ani impliniti, Thea!
Thea ❤️ Fagadar : Asociația Luthelo
Terapie pentru copilasi