Cel mai frumos cadou de ziua mea

Radu Hasan Asociația Luthelo

Anul acesta am decis sa imi donez ziua Asociatiei Luthelo. Asociatia Luthelo sprijina persoanele afectate de violenta domestica in vederea depasirii situatiei de criza, mai exact, creste invingatoare :)

Sunt multe femei care trag ani de zile impreuna cu copiii lor pentru ca nu isi permit sa iasa din relatia abuziva. Toate, atunci când ies din relațiile lor au nevoie intr-un fel sau altul de sprijin și reprezentare juridică. Divorț, ordine de protecție, ordonanțe presedintiale se aduna ca și costuri și multe sunt descurajate.

Costurile difera de la un caz la altul, dar o medie ar fi in jur de 2500 Lei. Haideți sa le ajutam sa își pună lucrurile in ordine cu ajutorul legii!

Mai multe despre Asociatia Luthelo si despre Loredana puteti gasi aici: https://asociatia.luthelo.ro

SUSŢIN PROIECTUL

14 Aug 2020
La multi ani!!!
29 Jul 2020

Victoras

18 Jul 2020
La multi ani :)
17 Jul 2020
La multi ani cu sanatate si bucurii!
16 Jul 2020

H&M